ETNODIM: скандальні вишиванки

22 февраля 2017

Бренд ETNODIM дивує сміливими рішеннями і яскравими экспериментами. Як зробити вишиванки всесвітнім трендом і чому варто запросити темношкіру красуню рекламувати український бренд — розказує засновник ETNODIM Андрій Черуха.

Бренд ETNODIM з’явився ще в 2009 році. Ми починали як невеликий, але успішний інтернет-магазин з вишиванками і товарами західних майстрів. Було 2 шляхи розширення бізнесу: виробництво власної лінії одягу або розвиток мультибрендового магазину. Бажання створити щось нове перемогло!

 

Я створив бізнес разом з другом, тоді ми навчалися на другому курсі університету. Незабаром, наші погляди на ведення справ розійшлися. І я став розвивати бренд самостійно.

Візитівкою бренду стали сучасні вишиванки. Ми створюємо продукт з власним стилем, даємо нове життя українському традиційному одягу.

 

За 3 роки роботи ми створили понад 200 унікальних моделей. Вишиванки ETNODIM носять в усіх куточках планети — в США, Канаді, Європі, та навіть Австралії.

 

На створення нових моделей нас надихає історія Гуцульщини. Це регіон з найяскравішим етнічним одягом.

 

Команда ETNODIM — це 30 людей, котрі відповідають за онлайн-продаж, магазин, рекламу та виробництво.

Найскандальнішу рекламну кампанію ми провели у Нью-Йорку. Зіркою фотосесії стала супермодель Роксі Монро. Уявіть, вишиванки і темношкіра красуня посеред хмарочосів! Свобода та відкритість новому — ось що, ми хотіли сказати цими знімками. Реакція у соцмережах нас просто шокувала! Та навіть расистські коментарі і негативна критика тільки підігріли інтерес до нашого бренду!

Найбільшим факапом став наш розіграш у facebook! Звичайна акція із подарунками за перепости та лайки перетворилась на справжню епідемію! Хто б міг подумати, що понад шести сотням користувачів доведеться подарувати вишиванки! Це не був маркетинговий хід, швидше просто не передбачили таку реакцію публіки. Але ми не розгубилися і виконали обіцянку! Провали трапляються у кожного — головне знайти правильний вихід із ситуації і тоді кожна історія буде з хепі-ендом!

 

Бiльше iнформацiї про бренд ETNODIM — тут

Купити в Днiпрi: пр. Дмитра Яворницького, 22 ТДЦ «Атрiум»

Купити в Києвi: вул. Верхнiй Вал, 58