добірка

Що купити на
ПЕРШОМУ ЛІТНЬОМУ БУДЬ в UA
3-4 липня?

Літо-о-о… Ми так сильно на нього чекали, а українські бренди - ще дужче. Адже створювати літні колекції - то окремий вид задоволення. Легкі та ніжні сукні. Яскраві кольори. Стильні аксесуари. Давайте знайомитись з нашим ТОПом учасників, що зустрічатимуть на маркеті уже цими вихідними.
Маєш особистий індивідуальний стиль? Хочеш зібрати трендові образи для літа-2021? Тоді наші постійні учасники KAPTSOVA made in Kyiv зможуть для тебе їх з легкістю підібрати. Дизайнери бренду створили для тебе нову літню колекцію, яка підкорить серце кожної модниці. Залишилось тільки завітати на маркет БУДЬ в UA та особисто в цьому переконатись.

Авторський дизайн та індивідуальний стиль. Літня колекція NoraKvittin доповнить кожний гардероб дівчини своїми вишуканими виробами. Натуральні тканини, зручні фасони - приходь та переконайся у цьому сама на нашому ПЕРШОМУ ЛІТНЬОМУ шопінгу БУДЬ в UA!

Instagram: @kvittinshop
Хочеш доповнити образ індивідуальною сумочкою? Шукаєш ексклюзивну і таку, що не купиш в масмаркеті? Тоді українському бренду DAwood store є чим тебе здивувати. Кожна сумочка індивідуальна, ручна робота, цікавий дизайн. Шукай корнер бренду 3-4 липня на ПЕРШОМУ ЛІТНЬОМУ БУДЬ в UA!❤️
Instagram: @dawood_store
Учасник, який підкорює серця наших гостей вже не перший рік. Комфорт та якість - те, що відображає справжню суть бренду Domashnya. Трендові кольори, базові речі для актуального літнього гардеробу чекатимуть на тебе на БУДЬ в UA.
Instagram: @ mydomashnya
Колекція прикрас від Fringe_ua просто створена для того, щоб доповнити твої літні образи, підкреслити стиль та індивідуальність. Кожен виріб зроблено вручну, з любов'ю та трепетом. Великий вибір прикрас вже на цих вихідних на Першому літньому БУДЬ в UA.
Instagram: @fringe_ua
Зустрічаємося з улюбленими українськими брендами та знайомимось з новими на ВЕСНЯНОМУ БУДЬ в UA!
ДЕ?
Музей українського живопису,
Троїцька площа, 5а.

КОЛИ?
3-4 липня

Більше інформації на Facebook
До зустрічі!
Made on
Tilda