добірка

Що купити на
БУДЬ в UA 7-8 серпня?

Літо начебто тільки розпочалось, а вже серпень. Насолоджуємось останнім місяцем літа на повну! Де? На маркеті БУДЬ в UA, звісно! Що може бути краще за літні колекції від українських дизайнерів? Хіба що знижки на ці колекції!
Знайомся з ТОПом учасників маркету далі.Унікальна лімітована колекція від наших резидентів KAPTSOVA made in Kyiv підкорить твоє серце з першого погляду та дотику. Неперевершений дизайн, висока якість матеріалів, натуральні тканини - все для того, щоб задовольнити найвибагливішого клієнта. Переконайся у цьому особисто, шукай бренд на маркеті БУДЬ в UA 7-8 серпня.
Коли не знаєш що обрати. Коли хочеться поєднати стиль і комфорт. Коли бажаєш безкомпромісної якості. Тоді звертай увагу на бренд Ludmila Fashion. Трендові фасони, авторські принти, натуральні тканини. Ніжний шовк, вишуканий кашемір, комфортна бавовна і льон. Ludmila Fashion - бренд, який піклується про наше здоров'я. Обов'язково завітай до корнеру бренду уже 7-8 серпня.Instagram: @ludmila_fashion

Який шопінг без нової сумочки? Зустрічай нового учасника маркету - бренд BulaviBrand. У його колекціях - усі тренди літа 2021. Сумка-багет, яскраві рюкзаки, зручні бананки - BulaviBrand знає, чим здивувати. Приходь 7-8 серпня на БУДЬ в UA та обирай свою ідеальну модель на літо.❤️


Instagram: @bulavi.brand

Для маленьких модниць український бренд your SPACE приготував не лише літню колекцію зі знижками, а й новенькі моделі сезону осінь-зима. Фішка бренду - сучасна та неймовірно стильна шкільна форма. Хто сказав, що 1 вересня - день знань? Нехай це буде свято стилю!


Instagram: @your_space
Образу не вистачає індивідуальності?
Прикраси ручної роботи із полімерної глини від BulatArt підкреслять твій стиль та відчуття смаку. Не бійся бути яскравою та унікальною!

Instagram: @bulat.olga
Зустрічаємося з улюбленими українськими брендами та знайомимось з новими на ВЕСНЯНОМУ БУДЬ в UA!
ДЕ?
Музей українського живопису,
Троїцька площа, 5а.

КОЛИ?
7-8 серпня

Більше інформації на Facebook
До зустрічі!
Made on
Tilda