добірка

Що купити на Теплому маркеті БУДЬ в UA!

Осінній БУДЬ в UA - це свято теплого гардеробу і верхнього одягу. Тут є все, щоб зігрітися восени і виглядати максимально стильно! Команда БУДЬ в UA склала для тебе список must have осіннього гардероба. Приходь утеплятися разом з українськими дизайнерами:

Резидент маркетів БУДЬ в UA не перестає дивувати тебе стильними осінніми луками. У KAPTSOVA made in Kyiv ти можеш зібрати повний образ на будь-який вихід. В'язаний светр для теплих вечорів, стильний худі для активного відпочинку, яскравий світшоти для зустрічей з друзями, плаття для робочих буднів. Не пропусти цей унікальний бренд на БУДЬ в UA 2 і 3 жовтня!
Бренд "LiMMiT kids" створений для активних та стильних дітей, які рухаються у ритмі великого міста. Одяг, у якому комфортно у будь-якому місці, у будь-якій ситуації. Простий, без зайвих деталей і яскравих елементів, тому моделі відмінно комбінуються з усіма улюбленими речами та взуттям у гардеробі.

Instagram: @limmit_kids

Пальто - найважливіший одяг осіннього гардеробу. Учасник Marchio_volo не тільки допоможе тобі у виборі того самого пальто, але і подарує відмінний настрій для примірок! Парки, пальто, дублянки, куртки - все це у бренду Marchio_volo.

Instagram: @marchio_volo

Український чоловічий бренд ОгоньПушка цими вихідними приймають участь у Теплому маркеті на БУДЬ в UA!

Зухвалі костюми, незвичні худі, зручні образи - все це про бренд палаючого одягу ОгоньПушка. Приходь знайомитися та закохуватися в новинки чоловічого бренду 2 та 3 жовтня!


Instagram: @ogonpushka
Зустрічаємося з улюбленими українськими брендами та знайомимось з новими на Теплому маркеті БУДЬ в UA!
ДЕ?
Музей українського живопису,
Троїцька площа, 5а.

КОЛИ?
2-3 ЖОВТНЯ

Більше інформації на Facebook
До зустрічі!
OUR COMPANY
Bring Your Ideas to Life
Everything that you dreamed of can be brought to life exactly at the moment when you decide to win.
Made on
Tilda